Jak se k nám dostanete

Příjezd do Tábora

Autem: Návštěvníkům, kteří přijíždějí do Tábora autem, doporučujeme využít vyhrazená parkoviště, která jsou vyznačena na naší mapě parkovišť dostupné na webových stránkách. Prosíme vás, abyste respektovali místní obyvatele a parkovali zodpovědně na vyznačených místech a zvážili možnost využití veřejné dopravy z místa parkování na místo konání akce.

Vlakem v běžné dny (včetně pátku): Vlaky budou zastavovat na táborském hlavním nádraží. Místo konání akce je odtud pohodlně dostupné - rychlá desetiminutová jízda městskou hromadnou dopravou nebo malebná 45minutová procházka.

Spolupráce s Českými drahami

Zvláštní vlaková opatření pro pátek, sobotu a neděli: Ve spolupráci s Českými drahami jsou na víkendovou akci zajištěny další vlakové spoje. Vlaky z Prahy budou mít mimořádnou zastávku na Čápově dvoře, jen kousek od závodní dráhy. V neděli, v hlavní den závodu, navíc pojede zvláštní vlak přímo z Prahy do Tábora a po posledním závodě se vrátí zpět do Prahy. 

Speciální vlaky během MS v cyklokrosu

Ve spolupráci s Českými drahami vám tedy rádi představujeme jízdní řád během Mistrovství světa v cyklokrosu 2024. Vstupenky lze zakoupit online na stránkách Českých drah nebo v jejich mobilní aplikaci.

Vlaky, které by normálně nezastavovaly na zastávce Tábor - Čápův Dvůr, zde během Mistrovství světa zastaví. Poté v neděli bude vypraven i speciální vlak (R98047 MS CYKLOKROS) z Prahy, který pojede přímo na zastávku Tábor - Čápův Dvůr. Po závodech pojede zpět do Prahy. 

Proč zvolit cestování vlakem?

Volba cesty vlakem je nejen pohodlná, ale také šetrná k životnímu prostředí, protože pomáhá snižovat dopravní zácpy a emise. Je to skvělá příležitost setkat se s ostatními fanoušky cyklokrosu a sdílet vzrušení z akce. A navíc cesta trvá jen cca hodinu! 

Zůstaňte informováni

Nejnovější aktualizace o cestování a informace o akci najdete na našich webových stránkách a sledujte naše kanály na sociálních sítích.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte se na nás obrátit.

Těšíme se, že vás můžeme přivítat v Táboře na vzrušujícím cyklokrosovém zážitku #Tabor2024!